Dlaczego DERMA PLUS?

decorate

DERMA PLUS to Włoska marka ekskluzywnych kosmetyków. Cała linia korzysta z cennych ekstraktów z jagód Goji pochodzących z upraw ekologicznych.

Marka DERMA PLUS

Wszystkie produkty przechodza badania hipoalergiczne wykonywane przez akredytowany instytut!

Od zawsze jakość i innowacyjność łączymy z najnowszymi odkryciami naukowymi. Poszukujemy nowatorskich i optymalnych rozwiązań, które poprawią komfort, stan i kondycję skóry, szczególnie tej wrażliwej, alergicznej i problemowej. Zaobserwowaliśmy, że rośnie tendencja do nietolerancji na nikiel oraz kilka innych metali takich jak chrom, kobalt czy pallad, dlatego stworzenie kosmetyków, które będą ich pozbawione, stało się naszym priorytetem i misją.

Kosmetyki tej serii nie zawierają SLES ani parabenów.

Wiele prób, mnóstwo poszukiwań, nauki oraz wprowadzania nowatorskich rozwiązań zapoczątkowało powstanie linii kosmetyków Derma Plus — opracowanych w celu zapewnienia namacalnych korzyści dla skór wrażliwych, ze skłonnością do nietolerancji oraz podatnych na alergiczne kontaktowe zapalenie skóry. Derma Plus to wysokiej jakości, bezpieczne i innowacyjne kosmetyki, które spełniają najwyższe standardy produkcyjne, by zapewnić użytkownikom skuteczne preparaty w przystępnej cenie.

single1

Zapisz się do Newslettera